FAQ

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Masz inne pytanie? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub skorzystania z formularza kontaktowego. Znajduje się on w dziale KONTAKT.

Tak, pomiędzy tamborkiem a passe-partout jest prawie 1 cm przestrzeni, jest więc miejsce na kołnierzyk. Analogicznie, pomiędzy warstwami tamborka jest 2 cm - sporo miejsca aby pomieścić nawet grubą i dużą koszulkę.

Przeważnie, różne wielkości koszulek (od S do XL, dla dzieci i dorosłych) mają herby, nadruki, logo sponsora itp. o zbliżonej wielkości i podobnym rozstawie więc nie powinno mieć to dużego znaczenia. Wygodniej oprawia się koszulki z rozmiaru M lub L niż S.

Ramy HEKSA są dedykowane do oprawy przodów koszulek, do przodów i tyłów koszulek są ramy PROSTO. W karcie produktu znajdziesz dokładnie zwymiarowaną ramę z wielkością otworu ekspozycyjnego. Jeśli nazwisko i numer się zmieści, to czemu nie :)

Oprawa nie jest czasochłonnym procesem. Osoba o przeciętnych zdolnościach manualnych w przerwie meczu oprawi, średnio, 2 szt. :)

Tak, jest możliwość personalizowania ramy, wydrukowanie i oprawienie zdjęć to tylko jedna z opcji. Zapraszamy do działu PERSONALIZUJ.

Koszt zależy od wielu czynników, taka usługa jest zawsze wyceniana indywidualnie. Czas realizacji takiego zlecenia jest dłuższy niż wykonania standardowej ramy. Warto zakładać 7-10 dni roboczych.

Menu

Udostępnij

Kod QR

Settings

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty

Zaloguj się

Create a free account to use wishlists.

Zaloguj się